Τα ψηφοδέλτια όλων των κομμάτων στον Έβρο

Νέα Δημοκρατία (Αντώνης Σαμαράς)

ΒΡΕΤΟΠΟΥΛΟΥ – MΑΤΣΑ ΟΛΓΑ του Γαβριήλ
ΓΕΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Χριστοδούλου
ΔΕΡΜΕΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Χρήστου
ΔΗΜΟΣΧΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του Σπύρου
ΚΑΛΕΝΤΖΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Δήμου
ΡΟΥΦΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Δημητρίου

ΣΥΡΙΖΑΣυνασπισμός Ριζοσπαστικής Αριστεράς (Αλέξης Τσίπρας)

ΓΚΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του Γεωργίου
ΚΑΪΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου
ΠΑΤΣΙΑ ΜΑΡΙΑ του Παναγιώτη
ΡΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
ΧΕΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Κωνσταντίνου

ΠΑ.ΣΟ.Κ.Πανελλήνιο Σοσιαλιστικό Κίνημα (Ευάγγελος Βενιζέλος)

ΔΑΡΜΗ – ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗ ΣΟΦΙΑ του Λουδοβίκου – Εδουάρ
ΔΗΜΟΥΤΣΗ ΒΑΡΒΑΡΑ του Αθανασίου
ΖΩΪΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Γεωργίου
ΝΤΟΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Πασχάλη
ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου

Ανεξάρτητοι Έλληνες Εθνική Πατριωτική Συμμαχία, Αγροτικό Κτηνοτροφικό Κόμμα Ελλάδας, Λευκό, Πυρίκαυστος Ελλάδα, Χριστιανοδημοκρατικό Κόμμα Ελλάδος (Πάνος Καμμένος)

ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ του Σέϊντο
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του Αλεξάνδρου
ΒΟΥΤΣΑ ΕΙΡΗΝΗ του Θεοδώρου
ΛΕΛΙΑΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Χρήστου
ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του Δημητρίου
ΤΣΙΟΜΠΑΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Γεωργίου – από ΑΚΚΕΛ

Λαϊκός Σύνδεσμος – Χρυσή Αυγή (Νίκος Μιχαλολιάκος)

ΔΙΜΗΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ του Ευαγγέλου
ΔΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Γεωργίου
ΖΟΥΜΠΟΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Δημητρίου
ΚΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ευαγγέλου
ΜΑΤΖΑΡΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του Κωνσταντίνου
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Στεφάνου

Κ.Κ.Ε.Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδας (Δημήτρης Κουτσούμπας)

ΒΛΙΣΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του Γεωργίου
ΓΚΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του Χρήστου
ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ του Παναγή
ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αποστόλου
ΣΙΣΚΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ του Ευαγγέλου
ΤΡΕΛΛΗ ΦΑΝΗ του Αποστόλου

Πράσινοι – Δημοκρατική Αριστερά (Νίκος Χρυσόγελος και Φώτης Κουβέλης)

ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ανδρέα
ΜΠΑΝΤΙΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αθανασίου
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΧΡΥΣΑΦΟΥΛΑ (ΧΡΥΣΑ) του Χρήστου
ΣΤΡΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου

Το Ποτάμι (Σταύρος Θεοδωράκης)

ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Σταύρου
ΓΙΑΛΑΜΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ του Χρήστου
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
ΕΛΛΗΝΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΠΟΠΗ) του Αλεξάνδρου
ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΑΘΗΝΑ του Κωνσταντίνου
ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του Παναγιώτη

Κίνημα Δημοκρατών Σοσιαλιστών (Γιώργος Παπανδρέου)

ΜΠΕΡΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Σταύρου
ΤΣΟΚΑΝΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αθανασίου
ΧΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Μιχαήλ

ΛΑ.Ο.Σ.Λαϊκός Ορθόδοξος Συναγερμός (Γιώργος Καρατζαφέρης)

ΔΕΜΕΡΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Περικλή
ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ευαγγέλου
ΜΑΛΚΟΥΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Δημητρίου
ΝΙΚΟΛΕΝΤΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
ΠΑΡΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παύλου

Αντικαπιταλιστική Αριστερή Συνεργασία για την Ανατροπή (ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α.) – Μέτωπο της Αντικαπιταλιστικής Επαναστατικής Κουμμουνιστικής Αριστεράς και της Ριζοσπαστικής Οικολογίας και Μετωπική Αριστερή ΣυμπόρευσηΜΑΡΣ (Κεντρική συντονιστική επιτροπή και 3μελής διοικούσα επιτροπή)

ΔΡΑΓΑΝΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του Χρήστου
ΜΠΟΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
ΠΕΡΕΝΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Κωνσταντίνου
ΣΟΒΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου

ΤελείαΑπόστολος Γκλέτσος (Απόστολος Γκλέτσος)

ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Πέτρου

Ένωση Κεντρώων (Βασίλης Λεβέντης)

ΒΑΡΟΥΤΑ ΝΙΚΗ του Γεωργίου
ΚΥΜΠΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη
ΛΥΣΙΜΑΧΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Νικολάου
ΨΑΛΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αριστείδη

Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδας (Μαρξιστικό – Λενινιστικό) – Μ.Λ. ΚΚΕ – Εκλογική Συνεργασία (4μελής διευθύνουσα επιτροπή)

ΤΑΧΤΣΗ ΑΝΝΑ του Πασχάλη

Ο.Κ.Δ.Ε.Οργάνωση Κομμουνιστών Διεθνιστών Ελλάδος (3μελής διοικούσα επιτροπή)

ΝΤΕΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Θεοδώρου

ΕΕΚ – ΤροτσκιστέςΕργατικό Επαναστατικό Κόμμα (Σαμπετάι Μάτσας)

ΤΖΕΛΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη

Ε.Δ.Ε.Μ.Ένωση Δημοκρατικής Εθνικής Μεταρρύθμισης (3μελής διοικούσα επιτροπή)

ΠΟΝΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Ηλία

Pin It

.

Πρόσφατα άρθρα